top of page

Naše skúsenosti a špecializácia

Mobilný marketing

Dostaňte sa až do vrecka zákazníka - každý človek má mobilný telefón.

Čítanosť prijatých SMS alebo správ z chat-ovacích aplikácií ako je WhatsApp alebo Viber je viac ako 95% oproti 15% čítanosti emailov.

Rýchle, personalizované a lacné transakčné, notifikačné alebo marketingové SMS na tel. čísla z Vašej databázy.

Ideálne riešenie pre jednosmernú alebo obojsmernú komunikáciu vo vzťahu ako napr. obchod-zákazník, škola – rodič, škola – žiak, lekár – pacient, obec – občan.

page-bg.jpg

SMS a mobilné platby

Premium SMS so zvýšenou tarifikáciou. SMS marketing má ideálne využitie pre SMS súťaže, SMS hlasovania a ankety, SMS chat & date.

SMS mikroplatby do sumy 30 Eur sú okrem hotovosti jediným univerzálnym platobným prostriedkom – každý človek má mobilný telefón a každý mobilný telefón podporuje odosielanie a prijímanie SMS.

Najvýraznejšie výhody SMS platieb sú rýchlosť, anonymita, dostupnosť kdekoľvek a kedykoľvek, jednoduchosť a spojenie objednávky a platby do jedného kroku.

Working Cafe

Reactoo

Priveďte svoje publikum do štúdia.

www.reactoo.com

Cloud softvér ocenený v roku 2022 ako najlepšie technologické riešenie pre zapojenie a angažovanie športových fanúšikov.

Reactoo umožňuje vysielateľom jednoducho začleniť svojich divákov, fanúšikov, externých prispievateľov a expertov v reálnom čase do svojich živých vystúpení prostredníctvom videosteny Reactoo Arena. 

Reactoo je zároveň vedúcou spoločnosťou pre spoločné sledovanie rôznych programov ako tzv. Watch Party prostredníctvom riešenia Reactoo Studio.

Arena-TdF.png

Cestovný ruch

Frambo Holidays aj Tatra Suites spája tatranské apartmány do spoločného projektu pre optimalizáciu nákladov a maximalizáciu príjmov z  prenájmu. 

Vlastníkom apartmánov zabezepčujeme komplexný servis zahrňujúci marketing a vyťažovanie apartmánov, revenue manažment, predaj pobytov, upratovanie a údržbu ako aj doplnkové consierge služby.

Pre firmy ponúkame konferenčný priestor s kapacitou 16 ľudí priamo vo Vysokých Tatrách pre organizáciu eventov, školení alebo teambuildingov. 

Pre domácnosti zorganizujeme menšie oslavy spojené aj s ubytovaním a privátnym spa.

IMG_5922.png

Naše referencie

bottom of page